ulti Clocks

Ulti Clocks content

Aktualności


Dzisiaj jest: Sobota
23 Października 2021
Imieniny obchodzą
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Jan,
Marlena, Odilla, Roman, Seweryn, Teodor,
Włościsław

Do końca roku zostało 70 dni.
Zodiak: Waga
Start Dokumenty szkoły
Dokumenty szkoły PDF Drukuj Email
Szkoła jest publiczną ośmioletnią szkołą podstawową. Organem prowadzącym szkołę jest Urząd Miasta Pszów, a organem sprawującym nadzór pedagogiczny – Śląski Kurator Oświaty w Katowicach  Nasza placówka zapewnia uczniom właściwe warunki do nauki, dobrze wykwalifikowaną kadrę nauczycielską oraz właściwy dobór środków dydaktycznych. Przygotowuje uczniów do aktywnego życia w społeczeństwie oraz daje solidne podstawy do dalszego kształcenia. Rozwija zainteresowania uczniów w ramach posiadanych środków. Wspiera uczniów wybitnie zdolnych przez organizacje zajęć pozalekcyjnych oraz udziela pomocy w przygotowaniu do konkursów.

 

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY SP3

STATUT SZKOŁY

PROGRAM WYCHOWAWCZO - PROFILAKTYCZNY

PROCEDURY POSTĘPOWANIA NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW SZKOŁY W SYTUACJACH TRUDNYCH, KRYZYSOWYCH I NADZWYCZAJNYCH

ZARZĄDZENIE NR 021/20/2014 DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W PSZOWIE Z DNIA 5 WRZEŚNIA 2014 R.

REKRUTACJA UCZNIÓW DO KLASY PIERWSZEJ

PLIKI DO POBRANIA: