ulti Clocks

Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Jan,
Marlena, Odilla, Roman, Seweryn, Teodor,
Włościsław

Do końca roku zostało 70 dni.
Start Dokumenty szkoły
Dokumenty szkoły PDF Drukuj Email
Szkoła jest publiczną ośmioletnią szkołą podstawową. Organem prowadzącym szkołę jest Urząd Miasta Pszów, a organem sprawującym nadzór pedagogiczny – Śląski Kurator Oświaty w Katowicach  Nasza placówka zapewnia uczniom właściwe warunki do nauki, dobrze wykwalifikowaną kadrę nauczycielską oraz właściwy dobór środków dydaktycznych. Przygotowuje uczniów do aktywnego życia w społeczeństwie oraz daje solidne podstawy do dalszego kształcenia. Rozwija zainteresowania uczniów w ramach posiadanych środków. Wspiera uczniów wybitnie zdolnych przez organizacje zajęć pozalekcyjnych oraz udziela pomocy w przygotowaniu do konkursów.

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY SP3

STATUT SZKOŁY

PROGRAM WYCHOWAWCZO - PROFILAKTYCZNY

PROCEDURY POSTĘPOWANIA NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW SZKOŁY W SYTUACJACH TRUDNYCH, KRYZYSOWYCH I NADZWYCZAJNYCH

ZARZĄDZENIE NR 021/20/2014 DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W PSZOWIE Z DNIA 5 WRZEŚNIA 2014 R.

REKRUTACJA UCZNIÓW DO KLASY PIERWSZEJ

PLIKI DO POBRANIA: