ulti Clocks

Ulti Clocks content

Aktualności


Dzisiaj jest: Sobota
23 Października 2021
Imieniny obchodzą
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Jan,
Marlena, Odilla, Roman, Seweryn, Teodor,
Włościsław

Do końca roku zostało 70 dni.
Zodiak: Waga
Start 2021/2022
ROK SZKOLNY 2021/2022 PDF Drukuj Email

 

Dzień Edukacji Narodowej

 

 

 


W naszej szkole corocznie obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, dlatego też z tej okazji 13 października odbyła się uroczysta akademia.

Zespół teatralny pod kierunkiem opiekuna pani mgr Agnieszki Chromik przygotował scenki z życia szkoły, by ukazać w humorystyczny sposób, jak trudna jest praca nauczyciela. Parodie zachowań nauczycieli rozśmieszyły wszystkich, doprowadzając do salw śmiechu niejednego nauczyciela. Oprawę muzyczną na akademię przygotowała pani mgr Elwira Banaś. Samorząd uczniowski, składając życzenia wszystkim pracownikom, wręczył przygotowane na tę uroczystość słodkie upominki.

  

 

 

Sprzątanie Świata

 

W piątek 1.10.2021 uczniowie klas V - VIII wzięli udział w akcji Sprzątanie Świata.

Klasy V i VI sprzątały obejście wokół straży. Natomiast klasy VII- VIII sprzątały ul. Grota Roweckiego i teren przy lesie.

 

 

 

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W NASZEJ SZKOLE

 

 


Dzień Języków Obcych przypada 26 września. Święto ma na celu ukazanie jak ważne jest uczenie się języków oraz promowanie wśród młodych ludzi różnorodności językowej.

W poniedziałek 27 września uczniowie naszej szkoły z tej okazji mogli sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą języków obcych rozwiązując quizy, tworząc plakaty w programie graficznym oraz prezentacje multimedialne. Było również śpiewanie piosenek i malowanie twarzy dla chętnych. Uczniowie podczas lekcji języka angielskiego przygotowali flagi oraz motylki i rączki w kolorach wybranych przez siebie państw, które później zostały zaprezentowane na korytarzu szkolnym.


 

 

 

 

 

 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022


dla pierwszoklasistów odbyło się 1 września o godzinie 9.30. na sali

gimnastycznej. Pozostali uczniowie spotkali się z wychowawcami w

klasach